مرکز حقایق اسلامی

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اللّهمّ إنّا نشکوا إلیك فقد نبیّنا وغیبة ولیّنا وکثرة عدوّنا وشدّة الفتن بنا وتظاهر الزمان علینا

 

عرض تسلیت محضر مبارک حضرت ولی الله الأعظم امام عصر أرواحنا فداه

 

در آستانۀ شهادت حضرت صدیقۀ کبری فاطمه زهراء سلام الله علیها بار دیگر قلب نازنین امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف جریحه دار شد، و مظلومیت و غربت اهل بیت علیهم السّلام در مملکت شیعه نمایان گردید.

فردی بی اصل و نسب که تا به امروز در سایۀ امنیت و حلم جوانان شیعه زندگی کرده، چه زیبا اجر رسالت پیامبر اکرم صلّی الله علیه وآله را که فرمودند: «لا أَسْئَلُكُمْ عَلَيْهِ أَجْراً إِلاَّ الْمَوَدَّةَ فِي الْقُرْبى» ‏ادا کرد و بی پروا با زبان گشودن به توهین و جسارت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام باطن خبیث خود را نمایان ساخت.

چنین فردی در خور آن نیست که مخاطب قرار گرفته و پاسخی به او داده شود؛ اما روی سخن با متولیان و تصمیم گیرندگانی است که شرائط را برای اینگونه افراد فراهم نموده و تریبون رسمی و امکانات مختلف در اختیار آنان قرار داده‌اند.

 

آیا فتاوای حرمت اهانت به مقدسات مذاهب، اختصاص به شیعه دارد؟!
در کشوری که تشیّع مذهب رسمی آن است، چگونه مخالفین مذهب حقّۀ تشیّع به خود جرأت می‌دهند، به بالاترین مقدّسات آن، که همانا پیشوایان معصوم علیهم السّلام هستند توهین و جسارت کنند؟!

 

در مظلومیت و غربت اهل بیت علیهم السّلام در مملکت منسوب به ایشان، همین بس که اقلیتی با حمایت و یا سکوت برخی مسئولین این مرز و بوم، تریبون و مناصب مختلف را به دست گرفته و به مقدّسات آن می‌تازند و دهان به یاوه و گزاف و هتک حرمت می‌گشایند، نمک خورده نمکدان می‌شکنند و خطوط قرمز مذهب اکثریت آن کشور را نادیده می‌گیرند.

 

و روی دیگر سخن با شیعیانی است که این گونه اباطیل را می‌بینند و می‌شنوند، و در مقابل جسارت‌ها و هتاکی‌های برخی، آن هم به مهم‌ترین عقایدشان سکوت می‌کنند و بی اعتناء از آن عبور می‌نمایند!

غیرت مذهبی و تکلیف شرعی حکم می‌کند که همۀ افراد، در هر سطحی و قشری، در توان خود به چنین یاوه گویی‌هایی واکنش نشان داده و از ساحت مقدّس پیشوایان مذهب دفاع نمایند.

 

مرکز حقایق اسلامی به سهم خود این گونه گستاخی‌ها و جسارت‌ها را محکوم نموده و وظیفه خود می‌داند در حد توان برابر مخالفین مذهب و مکتب اهل بیت علیهم السّلام ایستادگی نماید.

 

اللّهمّ العن أول ظالم ظلم حقّ محمّد و آل محمّد و آخر تابع له علی ذلك، اللّهمّ العنهم جمیعاً.

🔹مرکز حقایق اسلامی 🔹

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *